• تلفن: ۱۸۲۴-۰۲۱
  • نمابر: ۷۷۰۶۶۴۰۹-۰۲۱
  • پیامک: ۲۰۰۰۱۸۲۴

آغاز ثبت‌نام بیمه‌تکمیلی رانندگان‌تاکسی‌شهری

ثبت‌نام بیمه تکمیل درمان رانندگان حمل‌ونقل عمومی آغاز می‌شود. مرتضی ضامنی، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری با اعلام این خبر افزود: رانندگان می‌توانند برای دریافت کلیه خدمات بیمه‌ای از قبیل بیمه شخص ثالث، بیمه تکمیل درمان، بیمه آتش‌سوزی و تمام بیمه‌نامه‌های موردنیاز به شعب منتخب بیمه دانا که در هر شهر سازمان تاکسیرانی مربوطه اطلاع‌رسانی لازم را کرده مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام کنند.

 ضامنی افزود: رانندگان می‌توانند از روز شنبه با مراجعه به سایت www. Irtusan.ir ثبت‌نامشان را در حوزه بیمه تکمیل درمان انجام دهند و همچنین تا ۲۰ اسفند سال‌جاری فرصت دارند نسبت به تکمیل اطلاعات خود و خانواده اقدام کنند تا پس از جمع‌آوری و تجمیع اطلاعات نسبت به صدور بیمه‌نامه تکمیل درمان اقدام شود.

او بابیان اینکه این طرح شرایط خوبی دارد زیرا بدون نیاز به ضامن، گشایش اعتبار و بیمه‌نامه صادر می‌شود، گفت: ثبت‌نام برای صدور بیمه‌های دیگر به‌جز بیمه تکمیل درمان از روزهای گذشته آغازشده است و ثبت‌نام بیمه تکمیل درمان از شنبه (چهار اسفندماه) آغاز می‌شود.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پاسخ به این پرسش که پیش‌بینی می‌کنید این بیمه‌ها چه تعداد از رانندگان را تحت پوشش قرار دهد، اظهار کرد: به دلیل اینکه در آغاز این طرح هستیم سه هزار نفر تشکیل پرونده داده‌اند؛ اما با توجه به مزایایی این طرح اعم از سود و کارمزد صفر درصد و پرداخت اقساط در ۱۲ ماه به نظر می‌رسد تعدادی بیشتری تمایل به ثبت‌نام داشته باشند.

مزیت دیگر این طرح این است که درصورتی‌که رانندگان نسبت به پرداخت اقساط خود، خوش‌حساب باشند، سال آینده نیز اتوماتیک و بدون مراجعه مجدد بیمه‌نامه‌هایشان صادر و به‌صورت رایگان به درب منزلشان ارسال می‌شود.