امیر جمشیدنژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران در جمع خبرنگاران از افزایش نرخ کرایه تاکسی در سنندج خبرداد و گفت: افزایش نرخ جدید کرایه تاکسی هرساله با برگزاری جلسات مختلف و نهایی شدن نرخ ها جهت بررسی و مصوب شدن به شورای شهر و پس از تصویب جهت تایید، تصویب نهایی و اجرا به فرمانداری ارسال می شود.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج با بیان اینکه نرخ های حدید کرایه تاکسی از اول اسفند ماه اعمال شده است، عنوان کرد: مسیر میدان انقلاب به نایسر و سه را نمکی به مسکن مهر دگایران با 1500 تومان در نرخ های جدید دارای بیشترین نرخ کرایه است.

وی افزود: کمترین نرخ کرایه نیز مربوط به مسیرهای میدان آزادی به انتهای غفور و شریف آباد، مسیر میدان انقلاب به میدان سهروردی، 17 شهریور و چهار راه عباس آباد و مسیر چهارباغ به میدان کانی کوزله، سه راه ادب به میدان نبوت، سه راه نمکی به شهرک اندیشه و مسیر میدان انقلاب به میدان آزادی و بالعکس و سایر مسیرها هر کورس با نرخ 800 تومان است.

جمشیدنژاد گفت: برچسب های نرخ های جدید کرایه در بین رانندگان تاکسی توزیع شده و رانندگان نیز جهت در معرض دید قرار گرفتن مسافران باید آنها را نصب نمایند.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج اظهار داشت: برای کودکان بالای 5 سال نیز کرایه یک نفر محاسبه خواهد شد.

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج شهروندان سنندجی در صورت مشاهده هرگونه انتقاد، پیشنهاد و شکایات می توانند با شماره پیامکی 100002040 تماس حاصل و ما را در خدمت رسانی شایسته یاری کنند.