• تلفن: ۱۸۲۴-۰۲۱
  • نمابر: ۷۷۰۶۶۴۰۹-۰۲۱
  • پیامک: ۲۰۰۰۱۸۲۴

آغاز احداث پهلوگاه تاکسیرانی خط 6 مترو

شهردار منطقه۱۵ از احداث پهلوگاه تاکسیرانی برای مسافران خط 6 مترو خبر داد.

به نقل از روابط‌عمومی شهرداری منطقه 15، محمدی در مراسم کلنگ‌زنی این مرکز خدمات‌رسانی گفت: با توجه به آغاز به کار خط 6 مترو از ابتدای سال جدید، تمهیدات لازم را برای سهولت دسترسی مسافرانی که از این خط استفاده می‌کنند، پیش بینی کرده‌ایم.

وی در ادامه به ساخت پهلوگاه در ایستگاه بعثت منطقه 15 اشاره کرد و افزود : این مرکز تا پایان سال آماده بهره برداری می‌شود تا شهروندان بتوانند به راحتی به خطوط مترو دسترسی پیدا کنند.

محمدی با اشاره به این‌که با بهره برداری از خط 6 مترو برای اولین بار شهروندان منطقه 15 از مترو بهره‌مند می‌شوند، اظهار داشت: با اضافه شدن این خط، سرانه حمل‌ونقل عمومی منطقه افزایش می‌یابد و شهروندان با استفاده از آن به راحتی می‌توانند به همه خطوط ریلی شهر تهران متصل شوند.

به گفته شهردار منطقه 15 ترمینال بزرگ‌تری جنب بازار میوه و تره بار بعثت پیش‌بینی شده که در حال حاضر کارگاه خط 6 است و پس از تحویل به منطقه15 عملیات ساخت آن نیز آغاز می‌شود.

بنابراین گزارش، پهلوگاه تاکسیرانی جدید در غرب به شرق اتوبان بعثت، جنب ایستگاه خط 6 قرار دارد، که امروز عملیات ساخت آن آغاز شده و قبل از افتتاح خط 6 مترو به بهره‌برداری می‌رسد.