• تلفن: ۱۸۲۴-۰۲۱
  • نمابر: ۷۷۰۶۶۴۰۹-۰۲۱
  • پیامک: ۲۰۰۰۱۸۲۴

شهروندان تهرانی تاکسیرانان نمونه را انتخاب می‌کنند

جشنواره تاکسیرانی تهران از هفتم تا سیزدهم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و یکی از مهم‌ترین بخش‌های این جشنواره، معرفی تاکسیرانان برگزیده تهران در محورهای مختلف است.

دبیر جشنواره تاکسیرانی تهران درباره برنامه تقدیر از تاکسیرانان که قرار است در مراسم افتتاحیه انجام شود، گفت: سازمان تاکسیرانی قصد دارد تعامل بیشتری با شهروندان برقرار کند و به همین منظور از شهروندان عزیز پایتخت درخواست می شود در هنگام استفاده روزمره از ناوگان تاکسیرانی، اگر از رفتار و اخلاق حرفه‌ای تاکسیران رضایت داشتند و او را شایسته تقدیر دانستند، مراتب را از طریق سامانه 1888 به اطلاع سیستم‌های نظارتی حمل‌ونقل عمومی برسانند و ما را در شناسایی تاکسیرانان خوش اخلاق و حرفه ای یاری کنند. طبعا بهترین داوران در این زمینه مسافران روزمره در سطح شهر تهران هستند.

تاکسیرانان نمونه به نقل از روابط‌عمومی سازمان تاکسیرانی، در محورهای استفاده از سیستم‌های پرداخت الکترونیکی (فون پی)، تاکسی‌های اینترنتی (کارپینو)، حضور منظم در پایانه‌ها، امانتداری، مهربانی و فعالیت در زمینه فرهنگی (سفیران فرهنگی شهر)، برگزیده خواهند شد.

شهروندان تا پیش از آغاز جشنواره می‌توانند شماره پلاک تاکسیرانانی را که از نگاه آن‌ها شایسته عنوان برتر یا نمونه هستند از راه‌هایی که عنوان شد، اعلام کنند. تاکسیرانان برگزیده توسط مردم در مراسم افتتاحیه جشنواره تاکسیرانی که روز هفتم اردیبهشت در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می‌شود، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

شهروندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت سازمان تاکسیرانی http://taxi.tehran.ir مراجعه یا با تلفن 48048 تماس حاصل کنند.