• تلفن: ۱۸۲۴-۰۲۱
  • نمابر: ۷۷۰۶۶۴۰۹-۰۲۱
  • پیامک: ۲۰۰۰۱۸۲۴

تاکسیرانی در آلمان

تاکسی کرم در تاکسیرانی در آلمان

در سیستم حمل و نقل تاکسیرانی آلمان تقریبا تمام تاکسی های آلمان به رنگ کرم رنگ هستند و برند آنها نیز اکثرا بی ام و است و برروی سقفشان نیز علامت زرد و مشکی رنگی وصل شده است. نرخ تاکسی ها نیز مشخص  است و شما برای حمل بار همانند چمدان باید کرایه ای بیشتری پرداخت نمایید.

تاکسی ها مثل خیل از کشور های دنیا، گروه ترین گزینه های حمل و نقل محسوب می شوند و معمولا تا وقتی کسی مجبور نباشد و واقعا عجله نداشته باشد از اون استفاده نمی کند.

در سیستم تاکسیرانی آلمان هزینه تاکسی ها معمولا به ازای هر کیلومتر جداگانه حساب می شود و بعضی از تاکسی ها برای حمل چمدان یا شب ها هزینه اضافی از مسافر ها دریافت می کنند.

هزینه تاکسی در شهر های مختلف آلمان معمولا نرخ های متفاوتی دارد. مثلا در برلین کرایه اولیه تاکسی ۳٫۹۰ یورو و به ازای هر کیلومتر ۲ یورو به اون اضافه می شود.

در فرانکفورت و هامبورگ هم هزینه اولیه ۳٫۵۰ یورو و به ازای هر کیلومتر ۲ یورو اضافه شده در حالی که در مونیخ هزینه اولیه تاکسی ۳٫۷۰ یورو و به ازای هر کیلومتر حدود ۱٫۹۰ یورو به اون اضافه می شود.

اما شما هم سعی کنید تا زمانی که واقعا ضروری نیست از وسایل حمل و نقل عمومی دیگر مثل اتوبوس، مترو و تراموا استفاده کنید و تاکسی ها رو فقط در زمان هایی که واقعا چاره ای نداشتید و گزینه دیکه ای در دسترستان نبود استفاده کنید چون هزینه آن در مقایسه با سایر وسیله های حمل و نقل واقعا زیاد تر می باشد.

شما می توانید جهت حمل نقل درون شهری تهران با واحد تاکسی تلفنی شرکت تاکسیرانی باغ آسمون و همینطور برای دریافت آخرین اخبار تاکسیرانی و همچنین اخبار تاکسی و امور سرویس مدارس شهر تهران با ما درشبکه های اجتماعی شرکت تاکسیرانی باغ آسمون همراه باشید.
هدف ما جلب رضایت شماست.