• تلفن: ۱۸۲۴-۰۲۱
  • نمابر: ۷۷۰۶۶۴۰۹-۰۲۱
  • پیامک: ۲۰۰۰۱۸۲۴

تاکسیرانی در اسپانیا

تصویر تاکسی در تاکسیرانی اسپانیا

سیستم حمل و نقل درون شهری و همچنین تاکسیرانی در اسپانیا بر مبنای سیاست های گوناگون ایالتی متفاوت بوده ولی ما به سیستم حمل و نقل درون شهری با تاکسی دو شهر نام آشنا مادرید و بارسلون می پردازیم

تاکسیرانی در مادرید

در شهر مادرید، تاکسی‌ها را به راحتی می‌توان در تقاطع‌های اطراف شهر با علامت‌های مشخص یا تاکسی‌های شماره‌بندی شده در صفوف پیدا کرد.

یکی دیگر از گزینه‌های موجود تاکسیرانی در شهر مادرید اسپانیا تماس با خدمات ۲۴ ساعته تاکسیرانی مانند رادیو تاکسی (۵۱۸۰ ۴۴۷ ۹۱ یا ۰۸ ۹۰ ۴۴۵ ۹۱ و ۰۰ ۵۵ ۴۰۵ ۹۱) و تله تاکسی (۱۳۰ ۵۰۱ ۹۰۲ یا ۳۱ ۲۱ ۹۳۷۱ ۹۱) است.

تصویر تاکسی تاکسیرانی اسپانیا

اطمینان حاصل کنید که از یک تاکسی رسمی با رنگ سفید و یک خط قرمز و علامت مادرید مشخص شده و دارای شماره مجوز در ماشین خود باشد، استفاده کنید.

وجود چراغ سبز روی سقف ماشین نشان‌دهنده پذیرش مسافر توسط تاکسی است و همچنین رانندگان همیشه باید تاکسی متر خود را روشن کنند.

هزینه‌های اضافی برای رفتن به فرودگاه، استفاده از تاکسی در قطار و ایستگاه‌های اتوبوس، حرکت از ایستگاه پارک فریال خوان کارلوس ۱، و همچنین در شب‌های سال نو و شب کریسمس در نظر گرفته می‌شود، اما هزینه‌ای برای چمدان‌های همراه دریافت نمی‌شود.

با وجود این که استفاده از تاکسی‌ها راحت‌تر از حمل و نقل عمومی است، اما گران‌تر بوده و به دلیل ترافیک گاهی اوقات کندتر عمل می‌کنند.

تاکسیرانی در بارسلون

تاکسی در بارسلونا به وفور پیدا می‌شود و اگر قصد دارید به مقصد خاصی بروید یا بعد از ساعت ۲ بامداد به جایی بروید تاکسی بهترین گزینه است.

اگر تاکسی‌های زرد و سیاه بارسلونا چراغ سبز خود را روشن کرده بودند به این معنا است که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. کرایه‌ها غیر قابل مذاکره است و نرخ‌های متفاوتی بین روز و شب وجود دارد. کمترین کرایه ۲/۱۰ یورو و به ازای هر کیلومتر نیز ۱/۱۰ تا ۱/۴۰ یورو باید بپردازید.

شما می توانید جهت حمل نقل درون شهری تهران با واحد تاکسی تلفنی شرکت تاکسیرانی باغ آسمون و همینطور برای دریافت آخرین اخبار تاکسیرانی و همچنین اخبار تاکسی و امور سرویس مدارس شهر تهران با ما درشبکه های اجتماعی شرکت تاکسیرانی باغ آسمون همراه باشید.
هدف ما جلب رضایت شماست.