• تلفن: ۱۸۲۴-۰۲۱
  • نمابر: ۷۷۰۶۶۴۰۹-۰۲۱
  • پیامک: ۲۰۰۰۱۸۲۴

ماجرای قطع توزیع محفظه جدا کننده صندلی راننده تاکسی از مسافران

علیرضا قنادان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در توضیح اعتراض برخی از رانندگان ناوگان تاکسیرانی به دلیل دریافت نکردن محفظه جدا کننده صندلی راننده از مسافران با تاکید بر این نکته که ظرفیت تولید محفظه جدا کننده راننده محدود است، گفت: ما در سازمان تاکسیرانی برای مرحله اول ۳ هزار پارتیشن تهیه کردیم تا با عرضه و استفاده از سوی رانندگان ایراد‌های آن مشخص شود که در سری‌های بعد تولید مشکلات تولید مرحله اول را شاهد نباشیم.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران  با اشاره به این نکته که محفظه جدا کننده صندلی راننده از مسافران از سوی خطوط بر روی تاکسی‌ها نصب می‌شود، گفت: اولویت بندی توزیع و نصب محفظه جدا کننده صندلی راننده از مسافران با رانندگان در معرض خطر و دارای بیماری زمینه‌ای انجام شد.

قنادان با تاکید بر این نکته که کار توزیع محفظه جدا کننده صندلی راننده از مسافران با دسته بندی انجام می‌شود، گفت: رانندگان فعال در پایانه‌های پر تردد، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در اولویت توزیع هستند و پس از آن محفظه جدا کننده صندلی راننده از مسافران در دیگر خطوط تاکسیرانی توزیع می‌شود.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران افزود: در حال حاضر ۳ کارگاه کار تولید محفظه جدا کننده صندلی راننده از مسافران را انجام می‌دهند که خروجی روزانه آن‌ها ۳۰۰ تا ۵۰۰ پارتیشن‌ است.

قنادان مطرح کرد: رانندگان نگران دریافت محفظه جدا کننده صندلی راننده از مسافران نباشند، زیرا به مرور زمان و با افزایش تولید چرخه توزیع گسترده‌تر می‌شود.