• تلفن: ۱۸۲۴-۰۲۱
  • نمابر: ۷۷۰۶۶۴۰۹-۰۲۱
  • پیامک: ۲۰۰۰۱۸۲۴

شرایط ثبت نام بیمه تکمیلی تاکسیران و خانواده تحت پوشش

خدمات رفاهی باغ آسمون

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در راستای حمایت از تاکسیرانان شهر تهران در طرح بیمه درمان تکمیلی یارانه هایی را بشرح جدول زیر در نظر گرفته است که در صورت مشمول بودن تاکسیرانان در هر یک از ردیف ها، میزان تخفیف مربوطه از هزینه تمام شده کسر می گردد لذا چنانچه علاقمند به بهره مندی از تخفیفات در نظر گرفته شده هستید می توانید در مهلت تعیین شده (۹۹/۵/۱۵) نسبت به ثبت نام در طرح اعلامی اقدام نمایند.

🕪🕪توجه:

تاکسیرانان می توانند در مهلت زمان ثبت نام نسبت به تکمیل امور مربوطه و بهره مندی از تخفیفات ردیف های جدول فوق الذکر اقدام نمایند.

نکات مهم ثبت نام در طرح بیمه درمان تکمیلی:

🔘مهلت ثبت نام در طرح بیمه درمان تکمیلی تاکسیران و خانواده تحت پوشش صرفاً تا تاریخ 99/05/15 می باشد. تاكسيرانان متقاضي مي توانند از طريق سایت باشگاه رفاه تاکسیرانان تهران یا مراجعه به دفاتر هماهنگی امور اداری نسبت به ثبت نام در طرح اقدام نمایند.

🔘 نحوه اعمال هزينه بيمه درمان تكميلي تاكسيرانان بر مبناي ميزان فعاليت تاكسيران در ناوگان محاسبه و اعمال مي گردد و هزینه ثبت نام خانواده هاي تحت پوشش تاكسيرانان با اعمال تخفيف ۷۰ درصد به ازاي هر نفر و به مدت يكسال معادل مبلغ ۳,۹۰۰,۰۰۰ ريال مي باشد.

🔘یادآوری می گردد دريافت كارت فيزيكي بيمه درمان تكميلي الزامی نمی باشد

🔘برای دریافت اطلاعات بیشتر و رفع هرگونه ابهام احتمالی با اداره رفاه تاكسيران به شماره تلفن 48048( داخلی 168 یا 116 ) تماس حاصل نماييد.

🔘تاکسیرانان می توانند نسبت به ثبت نام کلیه اعضای خانواده تحت تکفل خود، با در نظر گرفتن شرایط زیر در مهلت های اعلامی اقدام نمایند.

🔺افراد خانواده شامل همسر ، فرزندان پسر ودختر و پدر و مادر تاکسیران می باشد.
🔺افراد می بایست از نظر قوانین سازمان تأمین اجتماعی تحت تکفل تاکسیران محسوب شوند.
🔺فرزندان پسر تا ۱۸ سالگی و در صورت اشتغال به تحصیل در دانشگاه ها و حوزه های علمیه تا سن ۲۶ سالگی امکان ثبت نام دارند.
( ارئه گواهی اشتغال به تحصیل الزامی می باشد)
🔺فرزندان دختر تا پیش از ازدواج امکان ثبت نام در این طرح را دارند.

ثبت نام اعضاء تحت تکفل تاکسیران اختیاری بوده و در صورت تمایل تاکسیران می بایست تمام اعضاء تحت تکفل در مهلت تعیین شده ثبت نام و هزینه های مربوطه را واریز نمایند.

از آنجا که برطبق قوانین بیمه ای کشور ، هر فرد مجاز است صرفا از خدمات بیمه تکمیلی درمان یکی از شرکت های بیمه گذار می تواند استفاده نماید لذا در صورت بهره مندی از بیمه تکمیلی درمان شرکت بیمه گذار دیگر ، از ثبت نام در این طرح خودداری فرمائید.

پس از پایان مهلت ثبت نام امکان حذف یا اضافه نمودن افراد جدید به غیر از فرزندان تازه متولد شده یا افراد تحت تکفل جدید(اعم از ازدواج و…) وجود نخواهد داشت.

مبلغ پرداختی بابت حق بیمه هر یک از افراد تحت تکفل با توجه به تمهیدات یارانه ای پیش بینی شده معادل ۷۰ درصد تخفیف می باشد.