• تلفن: ۱۸۲۴-۰۲۱
  • نمابر: ۷۷۰۶۶۴۰۹-۰۲۱
  • پیامک: ۲۰۰۰۱۸۲۴

طرح برخورد با تاکسیرانان فاقد کارت واکسن در تهران آغاز شد

معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: طرح برخورد با تاکسیرانان فاقد کارت واکسن از امروز 16 بهمن ماه در شهر تهران آغاز شده است.

بـه گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، سید امیر هنجن، معاون نظارت و امور مناطق با بیان این مطلب گفت: با توجه به اعلام مکرر به تاکسیران ها از طرق مختلف و در نظرگرفتن نیمه بهمن ماه به عنوان فرصت نهایی تزریق واکسن، از امروز طرح ممانعت از فعالیت تاکسیران های پایتخت در دستور کار ناظران سازمان تاکسیرانی شهر تهران قرار گرفته است.

وی افزود: اقدام یاد شده با هدف ممانعت از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی تاکسیران ها ، خانواده هایشان و شهروندان مد نظر قرار گرفته شده و از صبح امروز در پایانه های تاکسیرانی میادین انقلاب اسلامی ، رسالت، ونک، شمشیری، آزادی و شهید محلاتی به مرحله اجرا درآمده است.

سید امیر هنجن تاکید کرد : خوشبختانه طی بررسی های به عمل آمده بیشتر تاکسیرانان با توجه به شرایط سخت کاری نسبت به رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی و متعاقب آن ،تزریق واکسن اقدام کرده اند که قابل تقدیر است.

در پایان گفتنی است این طرح طی روزهای آتی نیز به مرحله اجرا در می آید و طی آن از فعالیت تاکسی هایی که نسبت به نصب تصویر کارت واکسن دیجیتال دارای کیوآر (QR) کد و الصاق  آن بر روی شیشه جلوی تاکسی،درقسمت پایین سمت راست، اقدام نکرده اند ممانعت به عمل می آید.