left-bg
 
right-bg
 
mid-bg
 

بخشنامه های تاکسی تلفنی

ARM   اطلاع رسانی به رانندگان در خصوص لامپ هایHID

مدیر عامل محترم شرکت باغ آسمون
سلام علیکم

احتراما؛ با توجه به اینکه برخی خودروهای پیشرفته وارداتی مجهز به لامپ های HID (لامپ های با توان تابشی بالا) معروف به زنون شده اند .این لامپ ها ویژه برخی خودروها و به صورت کیت کامل به همراه لنز ،عدسی و فیلترهای خاص ، سیستم خودکار پاک کننده و سیستم کنترل اشعه طراحی و ساخته می شوندکه اگر بدون این متعلقات استفاده شوند خطرات بسیار زیادی از جمله نابینا کردن راننده مقابل به مدت 4-1 ثانیه ، خطرات زیست محیطی نظیر ورود سرب و جیوه به هوا و کاهش شدید ایمنی تردد و قاعدا ایجاد تصادف های سهمگین را به دنبال خواهد داشت .

با توجه به احتمال استفاده از چراغ های غیر استاندارد زنون توسط تاکسیرانان، شایسته است ضمن اطلاع رسانی به رانندگان تحت پوشش در خصوص خطرات استفاده از این نوع چراغ ها ، اعلام نمایند ستاد معاینه فنی خودروها به خودرویی که فاقد هر گونه استانداردهای شرکت سازنده خودرو باشد، برچسب لازم را ارایه نخواهد نمود .

ARM  نصب باربند بر روی تاکسی
مدیر عامل محترم شرکت باغ آسمون
سلام علیکم

احتراما؛ با توجه به مراجعات برخی از تاکسیرانان و در خواست نصب باربند بر روی تاکسی، به اطلاع میرساند: نصب باربند بر روی تاکسی های فعال در دفاتر ویژه (فرودگاهها- راه آهن-پایانه ها) و تاکسیهای بیسیم و تلفنی مجاز میباشد. برای تاکسی های استاندارد (گردشی) و خطی مجاز نبوده و در صورت مشاهده توسط عوامل مربوط برابر مقررات رفتار خواهد شد .

ARM رعایت وحفظ شئونات اسلامی و اخلاقی تاکسیران های تحت پوشش
مدیر عامل محترم شرکت باغ آسمون
سلام علیکم

احتراما؛ پیرو بخشنامه به شماره 17854/414 مورخ 29/02/1388 نظر به اینکه برخی رانندگان تاکسی در سطح شهر هنگام جابجایی مسافر اقدام به پخش موسیقی مبتذل می نمایند، این امر علاوه بر ایجاد نارضایتی شهروندان محترم باعث خدشه دار شدن شخصیت کاری این قشر زحمتکش از جامعه میشود . لذا مقتضی است به جهت رعایت و حفظ شئونات اسلامی و اخلاقی تاکسیران های تحت پوشش تذکرات لازم ابلاغ و در صورت عدم رعایت موارد ابلاغی اقدام قانونی معمول گردد . حسن نظارت بر اجرای این بخشنامه بعهده مدیر عامل شرکت میباشد .


ARM   ممنوعیت استفاده از پرده و شیشه های رنگی

مدیر عامل محترم شرکت باغ آسمون
سلام علیکم
احتراماً ، بعضاً مشاهده می شود خودروهای تاکسی اعم از ون و سواری از پرده های مختلف استفاده نموده و یا دارای شیشه رنگی می باشند. لذا نظر به اینکه این موضوع با هر دلیل و هدفی که توسط رانندگان صورت پذیرد مغایر نص صریح قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی میباشد مقتضی است دستور فرمائید ضمن ابلاغ به رانندگان تحت پوشش و انجام بازدید دوره ای خودرو آنها به رعایت کلیه ضوابط بویژه مورد فوق الذکر گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه عواقب تخلف یاد شده علاوه بر رانندگان متخلف متوجه شرکت مربوطه نیز خواهد بود.


 


تعداد بازدید : 3367


عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 
اوقات شرعی
فلاش فوتر
 
وب گذر
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت باغ آسمون می باشد.
طراحی سایت - هاست : وب سپنتا