• تلفن: ۱۸۲۴-۰۲۱
  • نمابر: ۷۷۰۶۶۴۰۹-۰۲۱
  • پیامک: ۲۰۰۰۱۸۲۴

برخورد قانونی با برخی مسافربرهای شخصی

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری تهران می گوید برخورد قانونی با برخی مسافربرهای شخصی که ایستگاههای تاکسی را قرق کرده بودند آغاز شده است.

علیرضا قنادان افزود: با همکاری پلیس، امنیت کامل در ایستگاه های تاکسی اینک برقرار است و فعالیت تاکسیرانان طبق روال انجام می شود.
وی با بیان اینکه یکی از دغدغه های تاکسیرانان و شهروندان موضوع مسافربرهای شخصی غیرمجاز بود افزود: از چندی پیش مسافربرهای شخصی که بیشتر خودرو آنها پلاک شهرستان بود و در برخی نقاط تهران به صورت باندی فعالیت می کردند، شناسایی شدند.
وی ادامه داد: در این زمینه با همکاری نیروی انتظامی، پلیس راهور و تاکسیرانی طرح برخورد قانونی با این مسافربرهای شخصی آغاز شد و به صورت مستمر ادامه دارد.
قنادان با اشاره به اینکه بیشتر نقاط فعالیت این مسافربرهای غیرمجاز در خارج از طرح ترافیک بویژه در میدان صنعت و سیدخندان بود تصریح کرد: این امر مشکلات فراوانی را برای تاکسی های خطی به وجود آورد اما با راه اندازی گشت های مشترک پلیس و تاکسیرانی خدمت رسانی مطلوب به شهروندان در حال انجام است.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران به درگیری فیزیکی ایجاد شده توسط رانندگان مسافربرهای شخصی در ایستگاه میرداماد طی چند وقت اخیر اشاره کرد و گفت: با تمهیدات لازم و همکاری مطلوب پلیس پایتخت این مشکل رفع شد.
به گزارش ایرنا تعداد تاکسی های شهر تهران حدود 80 هزار خودرو برآورد می شود.