• تلفن: ۱۸۲۴-۰۲۱
  • نمابر: ۷۷۰۶۶۴۰۹-۰۲۱
  • پیامک: ۲۰۰۰۱۸۲۴

توزیع لاستیک با نرخ دولتی بین تاکسی‌داران نوشهری

شهردار نوشهر از توزیع و عرضه لاستیک با نرخ دولتی بین تاکسی‌داران و مسافربرهای شخصی روستایی خبر داد.
علی امانی در گفت وگو با ایسنا مازندران، با بیان اینکه با افزایش قیمت ها،رانندگان تاکسی برای تهیه لوازم خودرو از جمله خرید لاستیک دچار چالش های زیادی شده اند، اظهار کرد: به همین دلیل با کمک و پیگیری سازمان حمل و نقل شهرداری ، اعضای شورای شهر و تعاونی تاکسیرانان، لاستیک های مورد نیاز کل رانندگان تاکسی شهر اعم از پراید، پژوو سمند را از شرکت بارز خریداری کردند .
وی با بیان اینکه تعداد خودروهای مسافربردرون شهری نوشهر 400 دستگاه است که در سه مرحله لاستیک ها به رانندگان داده می شود، تصریح کرد: درفاز نخست برای 75 دستگاه خودرو لاستیک تهیه شده است.
شهردار نوشهر با اشاره به اینکه تعاونی تاکسی رانان متولی توزیع این لاستیک ها به نرخ دولتی است، افزود: نحوه توزیع و تحویل لاستیک ها به این نحو است که از رانندگان تاکسی مسافربر درون شهری ثبت نام می شود و برآن اساس شماره خودرو لاستیک داده می شود.
امانی با بیان اینکه برنامه ای هم برای توزیع لاستیک دولتی برای تاکسی های خارج از درون شهری هم تدارک دیده می شود تاکید کرد: قیمت این لاستیک ها 30 تا 40 درصد از قیمت بازار کمتر است.
وی گفت: رانندگان می‌توانند برای تهیه و دریافت لاستیک با نرخ دولتی به شرکت تعاونی تاکسی‌رانی واقع در کمربندی نوشهر مراجعه کنند تا طبق مقررات در اختیار آنها قرار بگیرد.