• تلفن: ۱۸۲۴-۰۲۱
  • نمابر: ۷۷۰۶۶۴۰۹-۰۲۱
  • پیامک: ۲۰۰۰۱۸۲۴

تحویل فوری لاستیک دولتی به تاکسیرانان تهرانی

تحویل فوری لاستیک دولتی به تاکسیرانان تهرانی

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ محمد محمودی با بیان این خبر افزود: تمامی مراحل ثبت نام در طرح تحویل فوری لاستیک دولتی به تاکسیرانان به نرخ مصوب دولتی از طریق باشگاه رفاه تاکسیران در سایت اینترنتی سازمان تاکسیرانی به نشانی  Taxi.tehran.ir امکان پذیر است.

محمودی گفت: رانندگان متقاضی، به محض دریافت کد پیگیری می توانند به مراکز توزیع لاستیک مراجعه کنند.

وی داشتن پروانه هوشمند را الزامی برشمرد و افزود: تصویر پروانه هوشمند، تصویر کارت ماشین، کد پیگیری زمان ثبت نام و کارت عابربانک از مدارک مورد نیاز در زمان مراجعه حضوری به مراکز منتخب دریافت لاستیک است.

محمودی با اشاره به اینکه نرخ دولتی لاستیک بین 20 تا 50 درصد نسبت به نرخ روز در بازار کمتر است، گفت: علاوه بر تاکسیرانان، رانندگان سرویس مدرسه که دارای برچسب هستند نیز می توانند از این خدمات رفاهی استفاده کنند و به هر راننده، حداکثر 4 حلقه لاستیک با نرخ مصوب تخصیص می یابد.

وی ادامه داد: تاکنون 18 هزار راننده تاکسی از خدمات لاستیک با تعرفه دولتی بهره مند شده اند و بالغ بر 74 هزار حلقه لاستیک توزیع شده است.

محمودی با اشاره به اینکه در حال حاضر ثبت نامی برای خودروهای ون در سایت سازمان تاکسیرانی انجام نمی شود، گفت: با هماهنگی های انجام شده، رانندگان خودروی ون نیز از پایان آبان امسال می توانند نسبت به ثبت درخواست خود برای تحویل لاستیک اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه کیفیت لاستیک ها مورد بررسی و نظارت کارشناسان قرار گرفته است، یادآور شد: لاستیک های تحویلی با 4 سال ضمانت، تولید روز است و از شرکت های معتبر داخلی تامین می شود.

مدیر اداره رفاه تاکسیران یادآور شد: طرح تحویل فوری لاستیک دولتی به تاکسیرانان به نرخ دولتی علاوه بر خدمات رسانی به تاکسیرانان، بستر مناسبی برای ارتباط مستقیم مصرف کننده واقعی با تولید کننده داخلی در سال رونق تولید محسوب می شود.

بر اساس این گزارش طرح توزیع لاستیک با نرخ مصوب دولتی، نخستین بار از سوی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در آذرماه سال گذشته به اجرا درآمده است و تمامی رانندگان تاکسی که در سال 97 از این امتیاز استفاده کرده اند و یا اینکه کد رهگیری دریافت کرده اند و به هر دلیلی موفق به گرفتن لاستیک نشده اند، مجددا می توانند اقدام کنند.

برای دریافت جدول قیمت های مصوب لاستیک به سایت باشگاه رفاه تاکسیرانان شهر تهران مراجعه نمایید.