• تلفن: ۱۸۲۴-۰۲۱
  • نمابر: ۷۷۰۶۶۴۰۹-۰۲۱
  • پیامک: ۲۰۰۰۱۸۲۴

اعطای ۱۰۶ هزار حلقه لاستیک به خطوط تاکسیرانی تهران

مدیر عامل سازمان مدیرت و نظارت بر سازمان تاکسیرانی شهر تهران از تحویل ۱۰۶ هزار حلقه لاستیک با نرخ دولتی به خودرو های ون و تاکسی های شهر تهران خبر داد.

به گزارش روز شنبه سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، علیرضا قنادان با تبریک روز ملی حمل و نقل به خانواده بزرگ تاکسیران، گفت: رفتار قانون مدار جامعه تاکسیران باعث شده تا روند پیگیری مسائل و دغدغه های شما برای ما آسان شود.  

قنادان گزارش سازمان تعزیرات از فعالیت تاکسی ها بعد از اجرای سهمیه بندی سوخت را مثبت ارزیابی کرد و افزود: این نشست فرصت مغتنمی است تا پیام قدردانی استاندار تهران به تاکسیرانان قانونمند را ابلاغ کنم.  

وی محور سخنرانی خود را پاسخ به مسائل و دغدغه مندی های تاکسیرانان قرار داد و گفت: رفع چالش های پیش روی تاکسیرانان همواره از اولویت های سازمان بوده است و امروز در سالگرد تاسیس باشگاه رفاه تاکسیران مفتخریم به ارائه خدمت رفاهی به ۶۱ هزار تاکسیران که در یک سال گذشته در این سامانه ثبت نام کرده‌اند.

قنادان به تحویل بیش از ۱۰۶ هزار حلقه لاستیک با نرخ دولتی اشاره کرد و افزود: ۱۰ هزار مورد آن مربوط به خودروهای ون بوده که با ۵۰ درصد تخفیف تحویل شده است و به جرات می توان گفت، تهران تنها شهری در کشور است که نسبت به توزیع لاستیک تاکسی ون با نرخ دولتی اقدام کرده است.  

وی بهره مندی بیش از ۴ هزار نفر از تسهیلات اقساطی فرش، لوازم خانگی و لوازم یدکی را از دیگر خدمات رفاهی ارائه شده به تاکسیرانان برشمرد.  

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهر تهران، تداوم همکاری تاکسیرانان در جهت خدمت رسانی بیش از پیش به شهروندان را خواستار شد و ضمن تشریح  شرایط تسهیلات ۵۰ میلیونی نوسازی و روند افزایش سهمیه سوخت تاکسی های دوگانه سوز و تاکسی های ون که انجام شده است، بررسی طرح پیمایشی سهمیه بندی سوخت، اختصاص جایگاه CNG ویژه تاکسی و بیمه تاکسیرانان را از اقدامات در حال بررسی این سازمان عنوان کرد.

سید امیر هنجن معاون نظارت و امورمناطق نیز با اشاره به اینکه این نشست به پاس خدمات و زحمات ناظرین خطوط و به مناسبت روز ملی حمل و نقل برگزار شده است به بیان طرح های نظارتی ویژه فصل زمستان، طرح ویژه مدیریت خطوط پرازدحام در زمان های پیک مسافر صبحگاهی و عصرگاهی، عقد تفاهم نامه همکاری با پلیس راهور به جهت برخورد با مسافربران شخصی غیرمجاز و نقش مهم ناظرین خطوط در ارائه خدمات مناسب به شهروندان پرداخت.