• تلفن: ۱۸۲۴-۰۲۱
  • نمابر: ۷۷۰۶۶۴۰۹-۰۲۱
  • پیامک: ۲۰۰۰۱۸۲۴

تاکسی تلفنی

معرفی کاربری تاکسی تلفنی

این نوع تاکسی ها به رنگ زرد خورشیدی با نوار شطرنجی مشکی و یا تاکسی هایی با رنگ سبز فسفری با نوار شطرنجی مشکی هستند که آرم و علائم شرکت های تاکسیرانی خصوصی تحت پوشش بر روی درب های جلوی خودرو بوده و همگی دارای تابلو سقفی با عبارت “تاکسی تلفنی” می باشند.

این خودروها در شرکت هایی که دارای فرکانس بیسیم می باشند مجهز به دستگاه بیسیم بوده و در شرکت های فاقد فرکانس مجهز به سایر سیستم های ناوبری هوشمند می باشند.

تاکسی های تلفنی اغلب در ایستگاه های مشخصی در سطح شهر متوقف بوده و براساس تماس شهروندان با مرکز پیام شرکت بهره بردار و اعلام درخواست خویش و متعاقباً اعلام اپراتور مرکز پیام به نزدیکترین خودروی مستقر در ایستگاه مبدأ مسافر، اعزام می گردند و مقصد این تاکسی ها براساس درخواست مسافر تعیین می شود.

پس رااز رسیدن مسافر به مقصد خویش، تاکسی مذکور در نزدیکترین ایستگاه محل پیاده شدن مسافر مستقر شده و منتظر اطلاع رسانی مجدد مرکز پیام و مسافرگیری جدید می شود.

هزینه کرایه این تاکسی ها براساس تاکسیمتر محاسبه می شود. ضمناً مبلغ ورودیه و نحوه محاسبه نرخ در طول شبانه روز و در داخل و خارج از شهر با برچسبی که در سمت راست شیشه جلو خودرو نصب شده، در معرض دید مسافران قرار گرفته است. این قبیل تاکسی ها امکان فعالیت به صورت گردشی در سطح شهر ندارند.

واحد تاکسی تلفنی شرکت تاکسیرانی باغ آسمون

با توجه به وضعیت ترافیکی شهر تهران،حمل و نقل عمومی در شرایط فعلی اهمیت بخصوصی یافته است. همچنین با توجه به سابقه روشن و همچنین فیلتر های متعدد برای کسب اشتغال در ناوگان تاکسیرانی سبب شده خانواده های محترم ایرانی همواره تمایل به اولویت دادن به استفاده از تاکسی تلفنی را در دستور کار خود قرار دهند و ازین سو شرکت تاکسیرانی باغ آسمون در شهر تهران با هدف حفظ این اعتماد و تجربه موفق شروع به خدمت رسانی نمود.

تصویر تاکسی تلفنی

شرکت تاکسیرانی باغ آسمون به لطف اعتماد 15 ساله شما عزیزان و همچنین بهره مندی از کادر مجرب و پرسنل کوشا مفتخر می باشد تا با شماره گیری شماره 4 رقمی 1824 همسفر و خدمتگزار طی مسیر شما باشد.

این شرکت با کنترل بیش از 23 ایستگاه تاکسی تلفنی و نظارت بر حدود 500 تاکسی تلفنی ،پیشگام در ارائه سرویس در ساعات 7 صبح تا 19 عصر می باشد.

هدف همیشگی شرکت تاکسیرانی باغ آسمون جلب رضایت شما همکاران محترم تاکسیران است.